Acrylic Award with Black Accent Lines
In stock
SKU
#23082
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$114.4
Recognize dedication and attention to detail with a beautiful award! The Acrylic Award with Black Accent Lines has an eye-catching fanned out shape with black edge detailing. This solid figure is mounted securely on a black acrylic base. Your words of recognition will be lasered directly into the acrylic and appear in an attractive frosted finish. Order these special trophies today!
| Weight | 2.5lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Laser Engraved |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Frosted |
| Materials | Acrylic |
| Height | 10" |
| Engraving Size | 4.5"x7.5" |
| Engraving Lines | 8 |
| Discontinued Product | No |




