Activity Choice Resin Trophy
In stock
SKU
#26279
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$21.8
You choose the sport/event for the center of our Activity Choice Resin Trophy! Great for unique sports, the star center highlights your activity on a 2" image. You choose from 3 heights and the engraving is included in the price!
| Weight | Small: .7 lbs, Med: .8 lbs. Lg: 1.14 lbs. |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved, Laser Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Resin |
| Height | Small 6.5", Medium: 7.5", Large: 8.5" |
| Engraving Size | Small: 5/8"x 21/4"; Med: 7/8 x 21/2" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
