Armchair Quarterback FFL Trophy
In stock
SKU
#26026
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$19.4
For your best fantasy player award our Armchair Quarterback FFL Trophy! In two sizes, this golden resin football trophy features a football player lounging while gripping his remote and football. Includes 3 lines of FREE engraving! Add your winners name, team name and league and present at your draft, it will be a hit!
- In your choice of two sizes:
- Small: 6" tall
- Large: 9.5" tall
| Weight | S: 0.75lbs, L: 2.75lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Resin |
| Height | S: 6", L: 9.5" |
| Engraving Size | Small: 1" x 2-1/4"; Large: 1-1/2" x 3-5/8" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
