Armchair Racing Resin Trophy
In stock
SKU
#24465
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$53.2
If you are looking for a relaxed yet ready guy to top your racing award, our Armchair Racing Resin Trophy has everything you could want. Complete with a decked out race car driver holding the remote and sitting in his favorite easy chair! This sturdy choice comes with engraving on a brass plate!
| Weight | 3lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Plastic, Resin |
| Height | 8" |
| Engraving Size | 1.875x2.5" |
| Engraving Lines | 4 |
| Discontinued Product | No |





