Grand Action Bass Trophy
In stock
SKU
#8998
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$12.5
Remember the most exciting moments of your fishing trip with this Grand Action Bass Trophy! This gold tone trophy features a giant bass in an action pose on a black simulated marble base. Give your special fisherman this awesome reminder of a great trip today!
| Weight | 0.7lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Plastic |
| Height | 6" |
| Engraving Size | 1"x3.5" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
