Blue Crystal Staircase Award
In stock
SKU
#26286
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$90.4
With our Blue Crystal Staircase Award, create a gorgeous recognition of achievement for performers in your company or organization who are climbing to the top! This eye catching award comes with expert engraving and is packaged in a lined gift box for added elegance.
| Weight | Medium: 2.78lbs, Large: 2.97Lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Sandblasted |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Frosted |
| Materials | Crystal |
| Height | Medium: 8.625" Large: 9.5" |
| Engraving Size | Medium: 2 3/4" (L) x 4 1/2"(H), Large: 3" (L) x 5"(H) |
| Engraving Lines | 6 |
| Discontinued Product | No |
