Custom Desk Clock with Gold Accents
In stock
SKU
#25894
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$58.4
Our Custom Desk Clock with Gold Accents will delight your award recipient! This wooden desk clock is made of rosewood with a piano finish and includes an alarm. The golden bezel with matching metal top and base will match any office or home decor. Your customized message is etched on a gold brass plate for free! This recognition award clock makes a personalized gift that will be cherished for years to come! Measures 4-1/4" wide x 6-5/8" high x 1-3/4" deep.
| Weight | 1.50 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Wood |
| Height | 6-5/8" |
| Engraving Size | 1"x2.75" |
| Engraving Lines | 4 |
| Discontinued Product | No |
