Engraved Gem Dog Tag
In stock
SKU
#21193
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$7.99
This great piece puts a new spin on the traditional dog tag! The Engraved Gem Dog Tag features your choice of a gold or silver tag edged in a glitzy rhinestone border. This award is available with a key chain, neck chain, or both! Take the time to recognize any special achievement with this customizable tag. Engraving included for free!
| Weight | 0.1lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Silver |
| Materials | Metal |
| Height | 1.3" |
| Engraving Size | 1"x1.1" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
