Dead Last Toilet Trophy
In stock
SKU
#21275
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$25.8
Add an element of fun to your next fantasy league or company party! The Dead Last Toilet Trophy features an antique bronze colored resin toilet atop a rosewood base. In the lid of the toilet is a colorful image of a tombstone with the words 'Dead Last' printed on it. At 5" tall, this high-quality joke trophy will be a sure hit at your next event. Engraving included for free!
| Weight | 2.1 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Resin |
| Height | 5" |
| Engraving Size | .75"x2.25" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
