Express Fantasy Football Champ Belt
In stock
SKU
#25937
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$195.8
Our Express Fantasy Football Champ Belt won't break your league coffers! Our least expensive championship belt, it's still made of black leather and weighs over 2 lbs! At 40" long, this belt has a velcro closure. It features a bright gold plated oval plate with gold and black glitter accents. The center says "Fantasy Football" and has two side emblems with footballs. A great trophy belt you league champion will love! Includes a black velvet bag for presentation.
Note: This fantasy football champ belt does not have engraving and cannot be personalized.
Note: This fantasy football champ belt does not have engraving and cannot be personalized.
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | None |
| Engraving Material | None |
| Imprint Color | N/A |
| Materials | Leather |
| Height | 6 1/2" |
| Engraving Size | 5 1/2" x 6 3/8" |
| Engraving Lines | 0 |
| Discontinued Product | No |
