Flight Winner Golf Cup Award
In stock
SKU
#26002
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$54.8
Our handsome Flight Winner Golf Cup Award will be the envy of your next golf tournament! This unique and stylish golf trophy features a clear optical crystal chalice cup resting on a rubber wood base. Your course or event logo is featured in full color on the plate along with customized text for FREE! Stands 9-1/2" tall by 4-1/4" wide and deep.
**NOTE** This award comes in two pieces, the crystal cup rests on the base, but is not permanently attached.
**NOTE** This award comes in two pieces, the crystal cup rests on the base, but is not permanently attached.
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Printed |
| Engraving Material | Choose... |
| Imprint Color | Varies |
| Materials | Clear Optical Crystal, Rubber wood |
| Height | 9-1/2" tall |
| Engraving Size | 3.5"x3.5" |
| Engraving Lines | 4 |
| Discontinued Product | No |
