GI Joe Stainless Cross Dog Tag
In stock
SKU
#21418
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$6.55
An exceptional dog tag for a great message! The GI Joe Stainless Cross Dog Tag is made of high quality stainless steel and features a pressed sunray design behind a black cross. At 2" long this tag has space for 3 lines of your FREE and personalized engraving! Whether it's used as a personalized ID tag for those who like to keep religion close or as a Bible school reward, this quality tag is sure to above and beyond expectations! A 30 inch beaded neck chain is included.
***NOTE***This product is Out of Stock.
***NOTE***This product is Out of Stock.
| Weight | 0.1lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Silver |
| Materials | Metal |
| Height | 2" |
| Engraving Size | 1"x1.1" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
