Gold Swirl Cup Awards
In stock
SKU
#26273
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$92.8
Available in 3 sizes, our Gold Swirl Cup Awards feature a swirl pattern on the metal cup, and fancy handles all atop a black weighted base. This award is ideal for any event or ceremony! Expert engraving is included in the price!
| Weight | Small: 4.83lbs, Med: 6.63lbs, Large: 8.00lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Laser Engraved, Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Metal, Plastic |
| Height | Sm: 17 5/8", Med: 19", Large: 20 3/4" |
| Engraving Size | Small: 2.25" x 3.25" |
| Engraving Lines | 6 |
| Discontinued Product | No |
