Large Full Color Swim Medal
In stock
SKU
#21894
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$8.9
With the Large Full Color Swim Medal you can show your swimmers that you are proud of their accomplishments and are ready to celebrate their victories. Featuring a full color insert of a pool and stopwatch, as well as your choice a neck drape color, this medal is sure to blow all of your swimmers out of the water.
| Weight | 0.10 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Varies |
| Materials | Metal |
| Height | 2.75" |
| Engraving Size | 2"x2" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
