Modern Silver Flame Black Crystal Award
In stock
SKU
#10180
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$384.4
Check out this contemporary piece! The Modern Silver Flame Black Crystal Award features a chrome flame with a modern twist atop a tall, jet black crystal base. Your engraving and logo are etched for free! A red presentation box accompanies this award making perfect for your next event!
| Weight | 4lbs, 5lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Sandblasted |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Frosted |
| Materials | Crystal |
| Height | 8", 10" |
| Engraving Size | 3.5x2.75", 3.5x4.75" |
| Engraving Lines | 5 |
| Discontinued Product | No |





