Patriotic Fireworks Medal
In stock
SKU
#20625
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$8.9
You can't deny this patriotic medal has the proud look of USA! This large golden medal has an insert of a flag and fireworks and it hangs on a red, white and blue flag neckdrape. Our Patriotic Fireworks Medal is sure to be a grand prize at any gathering.
| Weight | .2 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Silver |
| Materials | Metal,Fabric |
| Height | 3" |
| Engraving Size | 2" Diameter |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
