Pioneer Tower Crystal Desk Clock
In stock
SKU
#20986
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$194.8
Our Pioneer Tower Crystal Desk Clock features a tall triangular shape with a silver clock inserted into the high quality crystal. Our in-house designers and engravers will ensure the perfect final product. This engraved desk clock is a great corporate award for sales excellence or service awards.
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Sandblasted |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Frosted |
| Materials | Crystal |
| Height | 7" |
| Engraving Size | 3.5"x3.5" |
| Engraving Lines | 5 |
| Discontinued Product | No |




