Premium Crystal Tower Award with Chrome Star
In stock
SKU
#24099
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$218.4
This stylish crystal piece will add class to your next corporate gala! The Crystal Tower Award with Chrome Star is a great choice for recognizing business excellence! This solid crystal award features an angled tower with a sparkling and dramatic chrome star at the peak. Your personalized message and corporate logo are etched for free. Choose from three great sizes!
| Weight | Sm: 3lbs, Med: 4 lbs, Lg:5lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Sandblasted |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Frosted |
| Materials | Crystal |
| Height | Sm: 6.75", Med: 8.75", Lg: 10.75" |
| Engraving Size | Sm: 2" x 3", Med: 2" x 5", Lg: 2" x 7" |
| Engraving Lines | 6 |
| Discontinued Product | No |






