Color Burst Second Place Medal
In stock
SKU
#22603
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$5.75
Honor the second place champion at your competition by presenting them with this fantastic medallion! The Color Burst Second Place Medal features a giant silver '2nd' bursting from the shield. The red printed neckdrape is included with this large medallion that measures 2" by 3" high.
| Weight | 0.10 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Metal |
| Height | 3" |
| Engraving Size | 1.5"x2" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | Yes |
