Rising Star Water Polo Trophies
In stock
SKU
#26156
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$14.8
Award our Rising Star Water Polo Trophies to the best of the best water polo athletes! Measuring 6 inches tall, this sturdy trophy features an solid metal rising stars figure with a cool water polo ball surrounded in water pictured in the center. The figure is attached to a black simulated marble base, which includes 3 lines of personalized engraving for FREE!
| Weight | .71 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Plastic, Metal |
| Height | 6" |
| Engraving Size | 1"x2.5" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
