Simple Silver Engravable ID Tag
In stock
SKU
#22719
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$6.55
Honor any deserving individual for their accomplishments and contributions to create success. The Simple Silver Engravable ID Tag measures approximately 1" x 2" and comeswith a beaded neck chain or keyring, as well as custom engraving. With this magnificently simple identification tag you can give a token of appreciation to every individual who is deserving of recognition.
| Weight | 0.1lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Silver |
| Materials | Metal |
| Height | 1" |
| Engraving Size | 1"x1.1" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
