Soccer Field Award Plaque
In stock
SKU
#8317
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$24.8
Celebrate an amazing soccer season with the elegant Soccer Field Award Plaque! Recognize the most outstanding player or coach with a personalized simulated walnut plaque showcasing a victory plate in Florentine-bordered black brass. Measures 5" x 7" and includes 4 lines of engraving in the price.
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Simulated Wood, Metal |
| Height | 7" |
| Engraving Size | 2"x3" |
| Engraving Lines | 4 |
| Discontinued Product | No |
