Ugly Sweater Christmas Trophy
In stock
SKU
#25020
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$14.8
Throwing an "Ugly Sweater" party this holiday season? If so, award an Ugly Sweater Christmas Trophy to the worst of the worst! Measuring 6 inches tall, this trophy features an solid metal rising stars figure with a graphic of an ugly sweater in the center. In your choice of Black Ugly Sweater or Dancing Reindeer. The figure is attached to a black simulated marble base, which includes 3 lines of personalized engraving for FREE! This holiday trophy will be the hit of your festivities!
| Weight | 0.71 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Plastic, Metal |
| Height | 6" |
| Engraving Size | 1"x2.5" |
| Engraving Lines | 3 |
| Discontinued Product | No |
