Venus Diamond Crystal Awards
In stock
SKU
#9244
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$282.4
A beautiful diamond of an award, our Venus Diamond Crystal Awards are sure to wow the recipient. This gorgeous award features a black crystal base and two crystal columns supporting a statuesque diamond. This prestigous award includes a foamed gift box and free personalized etching in frosted white text. Make your next corporate event sparkle!
| Weight | 5.5 lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Sandblasted |
| Engraving Material | Direct |
| Imprint Color | Frosted |
| Materials | Crystal |
| Height | 9" |
| Engraving Size | 2"x3" |
| Engraving Lines | 5 |
| Discontinued Product | No |
