Xploding Color Female Bowling Resin
In stock
SKU
#21049
Production time for this product is 0 business day(s); expected pickup or shipping date is 00-00-0000.
$13.5
Having trouble locating an award all your league members will love? Check out the new Xploding Color Female Bowling Resin! This award features a gold and silver resin female bowler bursting through a black bowling ball! Inspire your teams to work their hardest and bowl their hearts out with this interesting and exciting resin. Your individualized engraving is included for free!
| Weight | .6lbs |
|---|---|
| Engraving Method | Diamond Tip Engraved |
| Engraving Material | Black Brass |
| Imprint Color | Gold |
| Materials | Resin |
| Height | 5.25" |
| Engraving Size | 1.5" X 3" |
| Engraving Lines | 5 |
| Discontinued Product | No |
